İTÜ O-Days 2020Cmt 7.03.2020 22:56
Start list by classes - 2.Etapcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K16 (8)2,4 km 55 m12 C
StnoChipnoNameClubStart
204ELİF KURTNEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ11:00:00
571403554ŞENAY CENGİZBALIKESİR EFELER DSK11:08:00
208GÜLİSTAN ATAKPATİKA SK-PATİK11:16:00
205ÜLKÜ YİĞİTNEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ11:24:00
207ŞİRİN KALÇIKPATİKA SK-PATİK11:32:00
58BUSE AÇILBALIKESİR EFELER DSK11:40:00
203CEYDA NEHİR KARANEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ11:48:00
VacantVacant11:56:00
 
 
K18 (12)2,8 km 75 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
75DENİZ VURMAZBURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ11:03:00
74YASEMİN EKŞİBURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ11:11:00
59DUYGU YİGENBALIKESİR EFELER DSK11:19:00
44İLAYDA SARGIN50.YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİ11:27:00
85DURU KARAYİĞİTHAYDARPAŞA LİSESİ SK11:35:00
28SİMAY TUNALFERDİ11:43:00
108BURCU SARİSTANBUL DOĞA SK11:51:00
807200974EZGİ AKARÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK11:59:00
87ECE ZEYNEP GÖZÜBEKHAYDARPAŞA LİSESİ SK12:07:00
146MERVE İGÜSİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:15:00
86CEREN ZEYNEP KARAHAYDARPAŞA LİSESİ SK12:23:00
VacantVacant12:31:00
 
 
K20 (24)3,2 km 105 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
2812067763REYHAN YILDIRIMYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:01:00
178DAMLA ALTINİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:05:00
278DERYA BOZDEMİRYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:09:00
173BERAY GİRGİNİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:13:00
2762072805ELİF KIYMET YAHŞİYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:17:00
48MERVE ASANADRENALİN GSK11:21:00
277MELİKE BACAKYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:25:00
199EMİNE AYBÜKE YAYLAMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:29:00
176ARZUNUR KÖROĞLUİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:33:00
198MERYEM SENANUR ÇOMAKMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:37:00
279EDA EFEYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:41:00
612074559HİLAL ARSLANBALIKESİR EFELER DSK11:45:00
177YELDA NUR ÖZCANİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:49:00
2512130967BEYZA TEKİNULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:53:00
179HANDAN ÖNERİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:57:00
147YAREN YILMAZİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:01:00
175MERVE YILMAZİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ12:05:00
60BUKET AYDINBALIKESİR EFELER DSK12:09:00
172SILA ERTÜRKİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ12:13:00
200GİZEM TİFTİKMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ12:17:00
2502130981DAMLA KÜÇÜKULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ12:21:00
280HATİCE İREM ÖZSOYLARYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK12:25:00
VacantVacant12:29:00
VacantVacant12:33:00
 
 
K21 (21)3,7 km 110 m16 C
StnoChipnoNameClubStart
2872067766TUĞÇE YALANKOZYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:00:00
33ÇİĞDEM AYGÜNFERDİ11:04:00
2892067771MERAL CİNCİLYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:08:00
2552130968BERNA AYARULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:12:00
499200951BETÜL ESNERADRENALİN GSK11:16:00
2882067855HAVVA BİTİRGANYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:20:00
1482028681YAĞMUR DURSUNİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:24:00
2821422281BEYZA DİNLERYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:28:00
2562130961MERVE ÇAKMAKULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:32:00
2852067857SERDEM ALTANYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:36:00
2542130982SİMAY YALÇINKAYAULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:40:00
2832067854ESİN ÖZCANYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:44:00
2532130958HİCRET KUMALARULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:48:00
2862067853SEVDA HACALİOĞLUYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:52:00
31CANSEL PEHLİVANFERDİ11:56:00
180TUĞBA DEMİRİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ12:00:00
2842067851GİZEM SÖYLERYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK12:04:00
1497507750MEHTAP DURAN PINARİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:08:00
2522130989FATMA ÜSTÜNULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ12:12:00
VacantVacant12:16:00
VacantVacant12:20:00
 
 
K35 (2)3,2 km 105 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
109HANİFE ÇATALİSTANBUL DOĞA SK12:04:00
VacantVacant12:20:00
 
 
K40 (5)2,8 km 75 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
1541395244CEMİLE USTAİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:14:00
153666014BANU KILIÇOĞLUİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:30:00
1511690207SİBEL SENİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:46:00
1521300756CANAN YILDIZ ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:02:00
VacantVacant12:18:00
 
 
K50 (2)2,4 km 60 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
82FATİ DOGANDOGANLAR12:08:00
VacantVacant12:24:00
 
 
K55 (3)2,2 km 55 m11 C
StnoChipnoNameClubStart
110ZELİHA ÖZİSTANBUL DOĞA SK11:01:00
351444454ANİ ARAPOGLUFERDİ11:17:00
VacantVacant11:33:00
 
 
E16 (18)2,8 km 75 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
231ERAY SEZGİN SARIDAĞSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ11:02:00
552074580HÜSEYİN ŞAHANBALIKESİR EFELER DSK11:06:00
235TALHA BERK ERCNSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ11:10:00
202EMRE TAŞKEMNEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ11:14:00
233EREN KADİR ÇEVİKSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ11:18:00
1BUĞRA ERZURUMLUFERDİ11:22:00
236ARDA YALÇINSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ11:26:00
1132046056CAN TOPRAK ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:30:00
232DEMİR ALP ŞEVİKSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ11:34:00
538636944TAHA OKAN FİDANANKARA ORIENTEERING SK-AOSK11:38:00
788637628BARKIN DOĞRUSÖZÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK11:42:00
112887747DENİZ CEM ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:46:00
778267969GÜNEY ÖZKULÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK11:50:00
234AHMET KARALİSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ11:54:00
548636946ORKUNT TEKANKARA ORIENTEERING SK-AOSK11:58:00
768200344AHMET ÖZBEYBURSA ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ12:02:00
VacantVacant12:06:00
VacantVacant12:10:00
 
 
E18 (11)3,2 km 105 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
3NURETTİN SAKMANLIFERDİ11:07:00
562074576KADİR BUĞRA BUDAKBALIKESİR EFELER DSK11:15:00
2ORKUN AYGÜNFERDİ11:23:00
798170703BERKE BAŞÖZÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK11:31:00
1151415795MUSTAFA BERKAY ÜNALİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:39:00
206ATALAY ÖZDEMİRPATİKA SK-PATİK11:47:00
1169140000GÜNEY AART VERHEİJİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:55:00
43BAHADIR KOCA50.YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİ12:03:00
114İBRAHİM BİLGE ULUSSEVERİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:11:00
83ATA MERT BAŞARANHAYDARPAŞA LİSESİ SK12:19:00
VacantVacant12:27:00
 
 
E20 (32)3,8 km 115 m16 C
StnoChipnoNameClubStart
190MEHMET YASİN ABULMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:01:00
2602067852FATİH AKKUŞYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:03:00
187AYKAN BÜBERMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:05:00
209ÖMER FURKAN AYDEMİRSAFARİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ11:07:00
259BİLAL AYKIŞYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:09:00
191YUSUF SÖNMEZSOYMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:11:00
157MUSA GÜLTEKİNİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:13:00
192TAHİR FENMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:15:00
156EFE EGEMEN ŞENİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:17:00
4ALPER ZORLUTUNAFERDİ11:19:00
158BERKAY TOPUZİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:21:00
237KORAY ŞAHİNTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK11:23:00
2612067856HALİM BOZTEPEYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:25:00
189UĞUR METE ERENMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:27:00
2402130985HÜSEYİN KAAN YILDIZULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:29:00
1182104824HAMİ EMİRCAN AYDINİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:31:00
2412130966EMRE TEMELULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:33:00
2622067859İLYAS UĞUR VURALYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:35:00
117EFE CUMHUR ALACACIİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:37:00
238ONUR DEMİRCİTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK11:39:00
155ARDA GÜVENİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:41:00
51ALİ ERİNMEZALTUN HEDEF GSK11:43:00
119YUNUS BERKAY AYDINİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:45:00
452072876ABDULLAH BAYKANADRENALİN GSK11:47:00
522029663ÖZCAN DENİZALTUN ORYANTİRİNG VE ASK11:49:00
188İSMAİL KARABULUTMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:51:00
2632067770ONUR TURANYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:53:00
186YILDIZHAN KARAYELMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:55:00
84ASIM ÖZTÜRKHAYDARPAŞA LİSESİ SK11:57:00
VacantVacant11:59:00
VacantVacant12:01:00
VacantVacant12:03:00
 
 
E21 (52)4,2 km 100 m17 C
StnoChipnoNameClubStart
124OĞUZ GENÇERİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:00:00
268FURKAN ERYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:02:00
6MUSA ULUSOYFERDİ11:04:00
5SİNAN ELASLANFERDİ11:06:00
2472130974MEHMET KOCATÜRKULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:08:00
2722029496RÜŞTÜ BAŞARANYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:10:00
249SEFA BURAK KESERCİOĞLUULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:12:00
462028679ALİ UZUNADRENALİN GSK11:14:00
8HAMİT DEMİRCİFERDİ11:16:00
160CAHİT KULAÇİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ11:18:00
193UĞURCAN IŞIKMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:20:00
7YILDIRAY AYVAZFERDİ11:22:00
2732067768ÖMER TORTUMLUYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:24:00
64MELİH MURATOĞLUBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK11:26:00
10CENGİZ ÖZKANFERDİ11:28:00
63AHMET YILMAZBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK11:30:00
101ZAFER ATEŞİSTANBUL DOĞA SK11:32:00
68METE HAYDAROĞLUBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK11:34:00
194ALİ BOZYILANMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ11:36:00
1272029578FATİH İNCEBACAKİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:38:00
2652067767ABDULLAH KEÇECİYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:40:00
2442130999YUSUF OZAN CANULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:42:00
1221220892TANER AKSOYLUİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:44:00
2422130991BERAT BAYKALOĞLUULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:46:00
239CENK ÖZGÜLERTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK11:48:00
100ÖZGÜN ÜSTÜAYİSTANBUL DOĞA SK11:50:00
266BERKAY DURSUNYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:52:00
2482130972ERKAN ÇAKMAKULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ11:54:00
275YAVUZ ÖMER AKTÜRKYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK11:56:00
9CÜNEYT ÖZBOYACIFERDİ11:58:00
2692067762MEHMET BAKİ ÖZTÜRKYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK12:00:00
67SERHAN YILDIZBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK12:02:00
2702067858MUSTAFA BAYRAKYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK12:04:00
121MUSTAFA AYDOĞMUŞİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:06:00
2641399249GÖKHAN BIÇAKYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK12:08:00
159EMİRHAN CEMEKİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ12:10:00
2672067764FATİH TUNAHAN ÖZTOPYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK12:12:00
128MEHMET ESAT ÖZMENİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:14:00
2712067860OZAN ŞAHİNYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK12:16:00
195TOLGA ÜSTÜNMARMARA ÜNİVERSİTESİ ORYANTİRİ12:18:00
2457207260SERKAN SURALULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ12:20:00
1201040992MEHMET CANİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:22:00
2432130987EFE KOŞERULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ12:24:00
1252104830FURKAN TOPALİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:26:00
161BARIŞ RODİ BAYARİTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ12:28:00
1231479990MEHMET CAN ÖZTÜRKİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:30:00
2468631269NURETTİN ÇALIŞKANULUDAĞ ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ12:32:00
VacantVacant12:34:00
VacantVacant12:36:00
VacantVacant12:38:00
VacantVacant12:40:00
VacantVacant12:42:00
 
 
E35 (6)3,8 km 115 m16 C
StnoChipnoNameClubStart
1301395227MURAT DUNDARİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:02:00
103KENAN BAYRAKÇIİSTANBUL DOĞA SK11:18:00
1332028683MEHMET GÜLAÇARİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:34:00
102HASAN KAAN EZİKİSTANBUL DOĞA SK11:50:00
1311395278ŞEVKİ CİLASUN HANTALİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:06:00
VacantVacant12:22:00
 
 
E40 (6)3,7 km 110 m16 C
StnoChipnoNameClubStart
1377003570ULAS ONOLİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:06:00
1382046067ORHAN ÇAVUŞİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:22:00
105İBRAHİM YAVUZİSTANBUL DOĞA SK11:38:00
111902711FIRAT SUNGURFERDİ11:54:00
1361395249BÜLENT ŞAHİNİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG12:10:00
VacantVacant12:26:00
 
 
E45 (5)3,2 km 105 m15 C
StnoChipnoNameClubStart
132028684GÖKHAN YILMAZFERDİ11:10:00
140MUSTAFA SAVASANİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:26:00
106MURAT DÜRÜSTİSTANBUL DOĞA SK11:42:00
1391395319ERCÜMENT USTAİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:58:00
VacantVacant12:14:00
 
 
E50 (8)2,9 km 60 m13 C
StnoChipnoNameClubStart
1448143000ARET ARAPOĞLUİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:04:00
1452046057NECATİ YILDIZİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:12:00
1432104861ARİF SELÇUK ÖĞRENCİİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:20:00
502083726RAHİM İLGENLİAKUT11:28:00
1418000014BERKAY KILIÇOĞLUİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:36:00
81AHMET DOGANDOGANLAR11:44:00
1421395250ALİ CELEBİİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG11:52:00
VacantVacant12:00:00