• 10 ve 10 üzeri olan toplu kayıtlarda kayıt ücretleri adına her yarış ve toplam yarış için %20 indirim uygulanacaktır ; 20 TL olan tek bir yarış 16 TL’ye düşer 3 yarışa da kayıt olunursa 50 TL olan toplam ücret 40 TL ye düşer .((Kayıt sırasında toplu kayıt ‘yeni yarışmacı ekle‘ ile birlikte uygulanır.Kayıt olurken tek seferde 10 ve 10 üzeri yeni yarışmacı ekleme yapılırsa ( sürekli yeni yarışmacı ekle deyip bilgiler doldurularak) kayıt ücretleri otomatik olarak %20 indirimli haline gelecektir .)
  • Kayıt menüsündeki ‘İTÜ Numarası’ kısmını İTÜ Öğrencileri hariç kimsenin doldurmasına gerek yoktur. İstanbul Teknik Üniversitesin’de okuyan sporcular kayıt olurken ‘ kulübünüzün adı ‘ kısmını İTÜ Orienteering Kulübü seçip kayıt olmak zorundadırlar . İTÜ’de okuyan sporcular her etap için 10’ar TL ile ücretlendirileceklerdir.(3 etap için 30 TL .) Bu arkadaşlar kayıtları sırasında ‘İTÜ Numarası’  adlı kısmı kendi İTÜ öğrenci numaraları ile doldurmaları mutlaka gerekmektedir , burayı doldurduktan sonra normal kayıt ücreti görünse bile ödeme yapılırken yukarıda belirtilmiş olan(3 etap 30 TL) ücret ödenecektir . Kayıt ücretinin tarafımıza ulaştırılması sırasında açıklamaya ad soyadınız ile birlikte öğrenci numarası yine yazılmalıdır .
  • 2001 ve 2001 yılından daha üst bir senede doğmuş olan sporcular (18 ve 18 yaş altı sporcular) kayıt ücretlendirmesi sırasında her etap için 10’ar TL ile ücretlendireleceklerdir.(3 etap için 30 TL.)
  • Tüm etaplar boyunca SI’ı olmayan herkese SI’lar(Sport Ident) ücretsiz olarak kiralanacakdır.SI için ek bir ücret ödemeniz gerekmez.

Herhangi bir problem yaşarsanız veya herhangi bir bilgi almak isterseniz bizimle iletişimi info@ituodays.com adresinden veya sosyal medya hesaplarımızdan sağlayabilirsiniz .